تناسب اندام

چگونه در یک هفته ۴ کیلو لاغر شویم ؟

معرفی رژیم لاغری برای کاهش وزن 4 کیلویی در 7 روز

چگونه در یک هفته ۴ کیلو لاغر شویم ؟

به طور کلی لاغری در یک مدت زمان کوتاه فکر خوبی نبوده و ممکن است آسیب های جدی به بدن و سلامتی وارد کند اما برخی رژیم ها و حرکت های ورزشی در کاهش وزن سریع و سالم بسیار موثر هستند . گاهی یک مهمانی مهم در پیش دارید یا مراسم ازدواجتان نزدیک است و دوست دارید لباس به تنتان زیبا باشد و چربی های اضافه فرم بدنتان را داخل لباس تغییر ندهد ، عکس های خوبی از مهمانیتان داشته و خاطره خوبی برایتان باقی بماند.

ویدیو تمرین های تناسب اندام و لاغری به همراه انواع رژیم ها برای کاهش وزن در کانال دکتر سلامتی

برای اینکه در یک مدت کوتاه بتوانید کاهش وزن محسوسی داشته باشید راهکارهای زیر موثر بوده و کمترین اسیب را به بدنتان وارد خواهد کرد البته حتما توجه داشته باشید در هر مرحله از کار که بودید اگر متوجه شدید که سلامتی تان تحت تاثیر قرار گرفته است کار را متوقف کرده و با پزشک مشورت کنید . برای لاغری در یک مدت زمان کوتاه هم میتوانید از یک رژیم موثر پیروی کنید و هم راهکارهای ورزشی را دنبال نمایید . ما در ابتدا یک رژیم غذایی موثر را به شما پیشنهاد می کنیم .

چگونه یک هفته ای لاغر شویم ؟

در مرحله اول هر گونه استرس را از خود دور کنید

استرس ریشه بسیاری بیماری های جسمی و روحی بوده و حتی می تواند باعث افزایش وزن و چاقی هم گردد . افرادی که مرتبا استرس دارند ممکن است برای کاهش استرس و سرگرم کردن خود اقدام به پرخوری کرده و بی توجه به میزان کالری که دریافت می کنند مواد غذایی مصرف کنند .

چگونه در یک هفته 4 کیلو لاغر شویم

( چگونه در یک هفته ۴ کیلو لاغر شویم ؟ )

یا اینکه حتی دچار کم خوری مفرط شده که در این صورت هم در برخی افراد ممکن است باعث افزایش وزن شود چرا که بدن در شرایط خیلی سخت و گرسنگی های طولانی در برابر کالری سوزی و لاغری مقاوم میشود.بنابراین قبل از شروع برنامه سعی کنید همه افکار منفی را از خود دور کنید و دور موارد استرس زا را خط بکشید.

روز اول را با میوه ها دست بدهید

روز اول روز حساسی است یک شروع تازه و اولین و مهمترین قدم برای لاغر شدن سریع . باید تصمیم بگیرید و جلو بروید و وسوسه را از خود دور کنید . به خصوص اگر عادات غذایی غلط داشته اید روز اول بهتان سخت خواهد گذشت. در این روز باید فقط میوه بخورید هر میوه ای که دوست دارید خیار ، هندوانه ، سیب ، انار ، هلو ، هر میوه ای که در فصل شروع رژیم در دسترس دارید بخورید .

روز اول میوه بخوریم تا لاغر شویم

سعی کنید در خوردن میوه تنوع داشته باشید تا دلزده نشوید . صبح سیب بخورید با پرتقال و خیار ، میان وعده انار و نارنگی و گوجه فرنگی میل کنید به ظهر که رسیدید نصف راه را رفته اید البته گرسنگی هم بیشتر میشود موقع ظهر آناناس ، کاهو ، مصرف کنید و بعد از ظهر را با هندوانه یا شلیل سر کنید البته همانطور که اشاره شد فصلی که شما این رژیم را آغاز می کنید مهم است چرا که در فصل تابستان تنوع میوه زیاد بوده و احتمال دلزدگی کمتر میشود . تنها میوه ای که حق خوردن آن را ندارید موز است هر میوه ای خواستید بخورید به جز موز . موز را در این مدت باید کنار بگذارید .

روز دوم را به سبزیجات اختصاص دهید

روز دوم روز بهتری خواهد بود چرا که اجازه خواهید داشت انواع سبزی ها را به صورت آپز یا خام مصرف کنید . باید سلیقه به خرج دهید تا خوردن سبزیجات برایتان لذت بخش شود . بعضی سبزی ها را خام مصرف کنید برخی را هم می توانید آپز کنید. مثلا با کاهو و کلم و کدو و خیار به همراه ابلیمو یک سالاد جانانه درست کرده و در وعده ناهار میل کنید . صبحانه را میتوانید با سیب زمینی شروع کنید . بله درست دیدید در روز دوم شما می توانید سیب زمینی هم بخورید .

با سبزیجات لاغر شویم

من به شما پیشنهاد می کنم صبحانه را با یک سیب زمینی بزرگ آپز آغاز کرده و به همراه آبلیمو میل کنید و برای ناهار و شام و عصرانه را چند مدل سالاد درست کنید . مثلا برای ناهار سالاد سیب زمینی  ، کلم ، کاهو ، هویج درست کرده و با آبلیمو برای خودتان سرو کنید . بعد از ظهر و شام هم خوردن حبوبات برایتان مجاز بوده و می توانید شب را با حبوبات پخته شده بدون رب و با سالاد و آبلیمو بگذرانید . حبوبات را به همراه مقدار خیلی کمی نمک بپزید و با سالاد و آبلیمو میل نمایید . در پختن و تهیه حبوبات و سالاد نباید از هیچ گونه روغن استفاده کنید حتی روغن زیتون و روغن سایر دانه ها هم مجاز نمی باشد.

چگونه لاغر شویم

( چگونه در یک هفته ۴ کیلو لاغر شویم ؟ )

روز سوم ترکیب سبزیجات و میوه ها است

در این روز می توانید از ترکیب میوه و سبزی ها سوپ درست کنید البته در روز سوم نمی توانید سیب زمینی و موز بخورید. باید سوپ و سالاد شما ترکیبی از سبزیجات و میوه ها به جز موز باشد . با سبزی هایی مثل اسفناج ، جعفری و گشنیز و هویج و نخود فرنگی و حبوبات می توانید یک سوپ عالی درست کرده و با میوه های فصل میل کنید . البته مصرف این حجم از میوه و سبزی ممکن است گوارش شما را دچار مشکل کرده و کمی اذیت شوید .

اگر تغییرات گوارشی خیلی شدید و حاد نبود بهتر است تا پایان رژیم تحمل کرده و کار را به اتمام برسانید ، اما اگر این تغییرات باعث ضعف و کاهش فشار شدید گردید باید روند رژیم را متوقف و به پزشک مراجعه نمایید .

روز چهارم روز موز است

شما در این روز می توانید هر چقدر که دوست دارید موز بخورید حتی میتوانید موز را به همراه شیر میل نماید . موز و شیر هر دو بسیار پر انرژی هستند و سلامت و شادابی شما را تا پایان روز حفظ می کنند . در روز چهارم خوردن هر چیزی به غیر از موز و شیر ممنوع است یعنی نمی توانید میوه و سبزیجات و حبوبات مصرف کنید و فقط باید شیر و موز بخورید . البته جای نگرانی نیست چون شما در روز چهارم دیگر به شرایط عادت کرده اید و تحمل کمی گرسنگی برایتان راحتتر شده است. قابل ذکر است که برای اینکه لاغر شویم باید مقداری سختی را نیز تحمل کنیم.

روز پنجم را می توانید جشن بگیرید

در این روز مجاز هستید یک پیمانه برنج بدون روغن بخورید . حالا واقعا متوجه می شوید خوردن برنج چقدر لذت بخش است. برای روز پنجم شما می توانید میوه هایی مثل سیب و پرتقال و انواع سبزی جات را مصرف کنید . پیشنهاد ما به شما برای این روز یک سوپ ساده برای صبحانه ، چند عدد میوه مجاز برای میان وعده ناهار و شام ، حبوبات پخته به همراه برنج برای ناهار و مجددا سوپ سبزیجات و حبوبات پخته برای شام است . البته در این روز می توانید چند عدد گوجه فرنگی هم مصرف کنید یا آن را در سوپتان ریخته و به جای رب استفاده کنید .

در روز پنجم برای اینکه لاغر شویم میتوانیم برنج هم بخوریم

روز ششم هم روز برنج است

روز ششم تقریبا شبیه روز پنجم است در این روز خوردن یک پیمانه برنج بدون روغن و انواع سوپها با سبزیجات و سالاد میوه مجاز می باشد . در این روز می توانید حبوبات را به همراه گوجه فرنگی پخته و با آبلیمو میل نمایید . برنامه ریزی اینکه چه چیزی را چه ساعتی و در چه وعده ای بخورید با خودتان است می توانید همه این مواد را در همه وعده ها بگنجانید به شرطی که از حد تعیین شده فراتر نرود .

روز ششم تقریبا پایان کار است و اگر دقیقا طبق برنامه پیش رفته باشید تغییر وزن محسوسی خواهید داشت و از اندام خود لذت خواهید برد و احتمالا در مهمانی همه را شگفت زده می کنید . رژیم غذایی ذکر شده در بالا برای این است که حداکثر ظرف مدت یک هفته ۴ یا ۵ کیلو وزن کم کنید و برای یک میهمانی عجله ای اماده شوید برای کاهش وزن در مدت های کوتاه روش های دیگری هم وجود دارد .

اگر یک مهمانی عجله ای پیش رو ندارید می توانید از روش های ساده تر برای کاهش وزن در مدت زمان کوتاهتر استفاده کنید مثلا در مدت یک ماه به کاهش وزن محسوس برسید به طور کلی برای کاهش وزن سریع باید کالری گیری در بدنتان را در حد مناسبی کاهش دهید البته توجه داشته باشید کاهش میزان کالری نباید از یک حدی فراتر رفته زیرا علاوه بر آسیب هایی که به سلامت وارد می کند روند معکوسی هم در کاهش وزن خواهید داشت .

روزانه مقدار کالری دریافتی را کاهش دهید

یک برنامه منظم برای کاهش کالری داشته باشید مثلا اگر در روز اول ۱۲۰۰ کالری مصرف کرده اید روز دوم رژیمتان آن را به ۱۰۰۰ برسانید این برنامه رژیم موثرتری خواهد بود چرا که روند کاهش کالری آرام بوده و ادامه راه آسانتر خواهد بود . برای انجام این مرحله باید کالری غذاهای مختلف را بدانید و برای هر وعده کالری مشخصی در نظر بگیرید .

مثلا بگویید روز اول برنامه ۵۰۰ کالری صبحانه ، ۳۰۰ کالری ناهار ، ۱۰۰ کالری عصرانه و ۲۰۰ کالری شام خواهم خورد که برای روز اول ۱۱۰۰ کالری میشود و باید نسبت به روز قبل مقداری کمتری باشد و همینطور برای روزهای بعدی کالری دریافتی کاهش یابد . سعی کنید بیشترین کالری را برای صبحانه و کمترین را برای شام در نظر بگیرید البته به هیچ وجه هیچ وعده ای را حذف نکنید و فقط در کالری آن تغییر ایجاد نمایید .

روزی یک ساعت بدوید

چگونه یک هفته ای لاغر شویم ؟با کالری سوزی به وسیله دویدن !

برای کالری سوزی ورزش یک رکن مهم است . ورزش کردن باعث میشود سرعت متابولیسم در بدن بالا رفته و فرایند کالری سوزی با شدت و سرعت بیشتری انجام شود . یک ساعت پیاده روی تند یا دویدن به صورت که ضربان قلب بالا رود تاثیر شگفت انگیزی در کاهش وزن خواهد داشت بنابراین در کنار رژیم هایی که برای کاهش وزن میگیرید ورزش کردن و به خصوص دویدن را فراموش نکنید .

با پیاده روی لاغر شویم

( چگونه در یک هفته ۴ کیلو لاغر شویم ؟ )

در برنامه رژیم از دمنوش ها استفاده کنید

برخی دمنوش ها مانند چای سبز و چای زرشک باعث چربی سوزی و افزایش سوخت و ساز در بدن شده و کالری قابل توجهی هم ندارند بنابراین بهتر است در طول روز از این دمنوش ها در چند وعده استفاده کنید و به همراه آن از ورزش و دویدن غافل نگردید .

با جو دوسر و شیر سوپ درست کنید

جو دوسر و شیر کم چرب ترکیب بسیار خوبی برای لاغری هستند . با این دو ماده غذایی سوپ درست کنید و به همراه سبزیجات در وعده صبحانه یا شام میل نمایید . سوپ جو دوسر و سبزیجات کالری زیادی نداشته ضمن انکه شما را کاملا سیر می کند .

سوپ جو باعث می شود که لاغر شویم

در طول روز ۸ تا ۱۰ لیوان آب بخورید

چگونه یک هفته ای لاغر شویم ؟با زیاد آب خوردن !

آب علاوه بر اینکه باعث سلامت و شادابی پوست میشود برای سلامت بدن هم بسیار مفید است . سعی کنید آب را قبل از هر وعده غذایی بخورید . خوردن اب قبل از وعده های غذایی باعث میشود حجم معده شما اشغال شده و اشتها برای خوردن غذا کاهش یابد . برای همین شما کمتر غذا خواهید خورد و کالری کمتری دریافت می کنید .

با آب خوردن لاغر شویم !

( چگونه در یک هفته ۴ کیلو لاغر شویم ؟ )

در طول رژیم گوشت قرمز را کنار بگذارید

اگر میخواهید رژیم موثرتری داشته باشید و زودتر لاغر شوید یکی از کارهای مهم حذف گوشت قرمز از وعده های غذایی است. به جای گوشت قرمز از ماهی و میگو و مرغ استفاده کنید . چربی موجود در گوشت های قرمز جزو چربی ها مضر است در حالیکه چربی گوشت های سفید ضرر کمتری دارند . البته در پختن این گوشت ها نباید از هیچ روغنی استفاده شده و کاملا آپز گردند.

ویدیو تمرین های تناسب اندام و لاغری به همراه انواع رژیم ها برای کاهش وزن در کانال دکتر سلامتی

در بازه رژیم غذایی خوردن شیرینی را متوقف کنید

چگونه یک هفته ای لاغر شویم ؟ با نخوردن شیرینی !

شیرینی ها اعم شیرینی تر یا خشک و قند و شربت هایی که با شکر درست میشوند و اب میوه های صنعتی همه حاوی مقادیر زیادی کالری هستند . خوردن یک واحد شیرینی تر می تواند معادل خوردن چند پیمانه برنج باشد . برای همین اگر می خواهید در یک مدت زمان کوتاه وزن بیشتری کم کنید شیرینی و شکر و قند نخورید .

بدون شیرینی لاغر شویم

( چگونه در یک هفته ۴ کیلو لاغر شویم ؟ )

همه روش هایی که در بالا برای تناسب اندام و کاهش وزن در مدت کوتاه اشاره شد نباید به سلامت شما اسیب بزند در هر مرحله اگر احساس کردید تغییراتی در سلامت و بنیه شما ایجاد شده است حتما باید با پزشک مشورت کنید و هرگز بدون مشورت متخصص از داروها و قرص های لاغری و حتی رژیم های سنگین استفاده نکنید چرا که ممکن است در یک رژیم کوتاه یک ماه به کبد و کلیه و سایر اندام های داخلی خود آسیب جدی وارد کنید .

 

برچسب ها

167 Comments

  1. سلام
   من وزنم ۱۰۸ کیلو بود و قدم ۱۸۰ این روش لاغری رو انجام دادم وزنم ۱۰۸ که بعد از شیش ساعت انجام این رژیم
   وزنم به ۴۸ کیلو گرم کاهش یافت بلکه قدم هم ۱۹۴ شد
   حتما انجام بدین خیلی عالیه 🤝😉

  1. من این رژیم رو گرفتم عالیه و خیلی خوب جواب میده نسبت ب سوخت و ساز بدنتون وفعالیتتون بین ۳ تا ۵ کیلو طی یک هفته وزن کم میکنین

   1. ورزش های کششی ران و کشاله فیلم های ورزش های کششی برای ران در یوتویب موجود میباشد زودتر تاثیر میذاره

   1. امکان نداره، فوقش دو‌کیلو لاغر میشی
    بدن با بدن فرق داره
    پس بهتره بدون امتحان کردن چیزی دروغ نگیم چون خودم امتحان کردم

  1. منم راضیم الان۵روزه ک این رژیمو دارم۲/۵ کیلو کم کردم،اصلا گرسنگی اونقدرا در کار نیس،فقط هر وقت گرسنت شد میوه بخور…همش ی هفته اس،بهتر از اونه ک ماهها با ی برنامه مشخصی برا لاغری پیش بری

   1. سلام،شما گرفتید؟ اندازه ها رو هم میگید؟ یعنی در طول روز اول چقدر میوه خوردید؟ روز دوم چقدر همین طور تا روز آخر، اخه همینجوری نمیشه که روز اول ۱۰ کیلو میوه خورد اندازه ها هم مهمه میگید لطفا که برای هر وعده چقدر مصرف کردید ؟

  2. سلام من ۱۴ سالمه قدم ۱۶۵ و وزنم۹۰ کیلو هست به شدت پر خور شدم و نمیتونم جلومو بگیرم شکمم اومده جلو و شل شده و مثل ۳ تا هندونه هست پهلو هام اومدن بیرون تمام لباس هام تنگه و بیرون نمیرم که لباس بخرم بخاطر کرونا هر روز هم دارم چاق تر میشم پدرم قدش ۱۷۷ و وزنش ۷۰ مادرم قدش ۱۶۰ و وزنش ۷۸ یعنی من با این گه سنم کمه ۹۰ کیلو هستم یعنی از اون ها بیشتر الان هم به اندازه‌ی یه اسم خوردم دارم میترکم🤢🤮 نمیدونم چجوری این همه غذا رو توی اون معدم جا میکنم ۴ بشقاب برنج خوردم و ۵ لیوان نوشابه الان هم دارم پفک میخورم لطفا کمکم کنید

   1. جدی؟ به خدا من دیگه خسته شدم از این چربی ها اگه تاثیر داشته باشه خیلی خوب میشه کسی هست نتیجه نگرفته باشه؟

 1. دوستان عزیز
  برای مشاوره جهت استفاده از پک های لاغری محصولات گیاهی با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید

  1. عزیزم چون این رژیم برای فردی با حدود نود کیلو تنظیم شده. شما باید روزی پانصد کالری دریافت کنین برای کاهش وزن نه ۱۲۰۰٫

 2. من میگم آدم پیش دکتر بره بهتره یه وقت این رژیما خطرناکن . من خودم رفتم پیش دکتر
  دکتر خوب میشناسید برید همونجا که بعدا دچار مشکل نشید

 3. من این رژیم رو انجام دادم و واقعا تاثیر داشت ، البته در روز هفتم برای تثبیت وزن باید کربوهیدرات و پروتئین مصرف بشه ، مثل جوجه کباب با نون ، ولی من میخواستم بدونم

  _ مصرف ماست و دوغ تو این رژیم چطوریه ؟ یعنی نمیتونم مصرف کنم ؟
  _ سوال دوم اینکه روز چهارم مصرف سوپ جو آزاده یا فقط باید موز و شیر مصرف بشه؟

  من در طول ۲ هفته انجام دادن این رژیم از وزن ۹۰ به ۸۳ رسیدم و خیلی خوشحالم و البته این کاهش به همراه ورزش و پیاده روی هم هست😻😻😻😻

  1. دروغ میگن زن دایی من رفت دکتر رژیم اونقدر اذیتش کردن رژیم سخت دادن که دیگه بعدا با قرص و ویتامین هم درست نشد و بعدا فوت شد خودتون برا خودتون برنامه ریزی کنین دکتر غلط کرده با جدآبادش.

 4. با سلام،اینکه روزانه ۷ یا ۸ لیوان آب بخوریم کار خیلی اشتباهیه که پزشکان ما جا انداختن،نوشیدن زیاد آب منشاء بسیاری از بیماری هاست،هروقت که احساس تشنگی کردین آب بخورین نه اینکه به زور روزی ۸ لیوان آب وارد بدنمون کنیم که باعث اختلال سیستم بدن بشه،و اینکه افرادی که مرتب میوه و سبزیجات میخورن اصلا نیازی به خوردن ۸ لیوان آب نخواهند داشت چون میزان قابل توجهی آب در مواد مصرفی آنها وجود داره و دیگه نیازی به آب نخواهند داشت
  و نکته ی دیگر اینکه وقتی وارد باشگاه میشی میبینی هرکی یه بطری آب سرد دستشه و از اینور داره ورزش سنگین انجام میده از اون ور آب میخوره این کاملا اشتباهه چون به دلیل حرارت بالای معده وقتی آب سرد وارد معده شود و ابتدا باعث سردی ناگهانی معده و ضعف معده میشه در حالت گرسنگی یا بعداز ورزش اگر در چنین شرایطی آب یخ بخوریم چون در معده توقف نمیکند مستقیم وارد روده شده که میتواند بر دو عضو از عضوهای اساسی رئیسه کبد و قلب اثر آنی و بد گذاشته و آنها را از فعالیت ساقط کند و باعث مرگ ناگهانی به دنبال رفلکس عصبی شود،با تشکر

  1. هشت لیوان اب نرمال کلا وتو خود باشگاه میگن اب بخورید چون اب بدن کم میشه فقط کافیه فیلم ورزش خارجیا ببینی میفهمی دستشون هست روزی ده تا پونزده لیوان اب غلطه

   1. ببخشید این رژیم بدون ورزش جواب میده من حوصله ورزش ندارم برای وزن ۶۰ کیلو خوب بدون تحرک البته چون همش تو خونه ایم با این کرونا

  2. عزیزم میزان نیاز بدن به آب در هر شخص متفاوت هست و گاهی سه لیوان هم کافی است اما متأسفانه عدم مصرف آب به علت تشنه نشدن عوارض خطرناکی داره مخصوصن در فصول سرد
   و مورد دوم شما اگر مربی تأکید کنه که آب ولرم یا خاکشیر یا شربت عسل یا تخم شربتی همراهشون باشه مشکل نیست وگرنه آب یخ در هر جایی و هر شرایطی خطرناک هست برای سلامتی درود بر شما

  3. گلم منظور اینه که آب بخورید تا حجم معده اشغال شه اونم برای یک یا دو هفته
   ولی کلا حرف شما صحیحه

  4. احسنت واقعا نمیشه هررژیمی رو استفاده کرد باید ما خودمون ی جوری رژیممونو تنظیم کنیم که آسیبی به بدن نرسه….

 5. من سه هفته انجام دادم و از وزن ۶۵ رسیدم به۵۵ ولی توی هفته اول فقط دو کیلو کم کردمو بیشتر تغییر سایز دادم یعنی شکمم کامل تخت شد به هر حال راضیم دستتون درد نکنه بابت سایت و برنامه رژیمی خوبتون

 6. من با خام خواري در ٤٠روز ١٦كيلو وزن كم كردم و عالي بود نه پوستم شل شد نه بدنم اويزان شد خام گياه هواري واقعا جواب ميدهد الان خانوادگي داريم ادامه ميدهيم لطفا تحقيق كنيد و أين كار را انجام دهيد لاغري خيلي اسان

 7. سلام من ۷۴ کیلو وزن دارم و۱۴ سالمه و ۲ ماه دبگ هن عروسی داریم ب نظرتون میتونن ۸ کیلو وزن کم کنم با این رژیم؟

 8. سلام
  من امسال کنکور داشتم و این سال کنکور حدود ۱۵کیلو یا شایدم بیشتر چاق شدم. قدم ۱۷۰ هستش و قبل از سال کنکور وزنم حدودا ۶۸-۶۹ کیلو بود. بعد از اینک کنکور رو دادم از اون ۱۵کیلو حدودا ۵یا۶ کیلو کم کردم, اونم توی ۲ماه! الان ۷۸کیلو شدم و واقعا اعصابم خرده و ناراحتم از اینک توی این یک سال انقدر به بدن و روحیه م آسیب رسوندم; بعدم این وزن کردن توی ۲ماه خیلی کم بوده چون خانواده م همه ش گیر میدن ک تو چون کلا قندخونت پایینه خیلی خطرناکه ک غذا نخوری و رژیم سخت بگیری. از طرفی هم راست میگن, علی الخصوص ک دارم دوباره فوتبال بازی میکنم. واقعا وقتایی ک شب شام نمیخورم و بدون صبحونه میرم برای بازی اصلا انرژی ندارم و نمیتونم خوب بدوام. الآن مشکلم اینه ک هم باید رژیم بگیرم و میخوام زودتر وزن کم کنم و هم اینک ورزش حرفه ای رو دارم جلو میبرم ک خیلی گرسنه م میکنه. واقعا نمیدونم باید چی کار کنم. اگر ممکنه راهنماییم بکنید یا اینک یه دکتر خوب تغذیه معرفی کنید بهم توی غرب تهران ک خیلی هم ویزیت گرون نداشته باشه و رژیم منطقی بده. راستی ممنون از سایت خوبتون 👍
  اینم آی دی اینستا و تله م:

  1. من هم دقیقا مثل تو من قدم ۱۶۰ بود وزنم ۶۸،۶۷ بود که ۲۹ کیلو اضافه کردم شکمم گنده شده افتضا پهلو در آوردم به چه بزرگی! راه رفتن برام سخته تمام لباس هام برام تنگه مادرم قدش ۱۶۰ و وزنش۷۰ اما من قدم۱۶۰ وزنم ۹۶ کیلو دیگه من دارم میترکم بیرن نمیرم چون خجالت میکشم الان که دارم تایپ میکنم کلی خوراکی جلومه نمیدونم چرا آخه خودم تعجب می‌کنم که چجوری این همه رو توی معدم جا میدم من اینقدر شکم دارم مثل باردارا میمونم میترسم برم بیرون🤰🏽🤰🏽🤰🏽

  1. فقط بگین هفته بعدش چیکار کنیم اینکه برنامه سابق ادامه بدیم ک ب سرعت برمیگرده،البته هر برنامه ای غیر از این باشه برمیگرده

 9. واقعا جواب میده اگه این رژیمو به همراه ورزش انجام بدین ۴ کیلو به ۶ کیلو تغییر میکنه
  موفق باشید

 10. سلام ، من دانشجوری تربیت بدنیم و متاسفانه تابستون به علت کم کاری خودم وزن اضاف کردم ولی الان روزانه فعالیتم زیاد ولی وزن کم نمیکنم ، ۶۴ کلیوم ، با رژیم شما میتونم وزن کم کنم تو یک هفته ؟ چون حسابی حس بدی دارم از وزن زیادم _ و اینکه با رژیم شما مو ریزش پیدا نمیکنه ؟؟؟؟

 11. برنامه کرعس و نصب کن هر چی میخوری رو دقیق بزن اگه کالری دریافتی شما در روز ۵۰۰ تا کم تر از اون چیزی باشه که نمودار میزنه تو ۱ ماه ۸ کیلو کم میکنی من الان ۱۰ کیلو کم کردم با این روش

  1. من پیش دکتر رفته بودم واسه اینکه چاق بشم البته میخواستم صورتم چاق بشه
   دکتر بهم گفت شیر خشک بریزم توی شیر کم چرب بخورم
   واقعا عالی بود من از صورتم چون استخونی بود بدم میومد
   البته نمیدونم این کار بدنم چاق میکنه یا نه ولی برای چاقی صورت من که جواب داد
   موفق باشید 💚

 12. سلام من میخاستم بدونم که بعد از کم کردن وزنم چگونه افتاده گی های بدنمو کم کنم.

  1. سلام من ۱۷ سالم قدم۱۵۰ و وزنم۸۸ هست من خیلی اضافه وزن دارم و خیلی میخورم و نمیتونم جلومو بگیرم همه بهم میگن چاق شدی خودمم میدونم اما اراده ی لاغر کردن رو ندارم هر روز دارم چاق تر میشم شکمم خییلیی بزرگ شده و پهلو هام اومده بیرون تمام لباس هام برام تنگه مادرم تعجب کرده که من ایقدر چاقم مادرم قدش ۱۶۰ و وزنش ۷۰ کیلو هست یعنی من از اون چاق ترم راه رفتن برام سخت شده جدیدا گشنم که نیست هم میخورم الان کلی خوراکی خوردم
   یدونه چیپس و پفک کامل توی آتا نشستم تنها خوردم ۷ شریفی تر ۵ میوه ۳ نون لواش با پنیر،گردر،۲خیار و ۲ هم گوجه . ۲ لیوان نوشابه خوردم یک زیردستی تخمه و بادام خوردم ۴ کلوچه فومنی با ۲ لیوان شیر خوردن دیگه الان دارم میترکم اما بازم میخوام بخورم و گشنمه من خودم تعجب می‌کنم چجوری این همه رو تو اون معدم جا میکنم دیگه الان دارم میترکم لطفا یکی بهم کمک کنه که چجوری لاغر کنم که بهم فشار نیاد فقط تورو خدا ورزش و کم خوردن نباشه چون نمیتونم

 13. سلام من خیلی اضافه وزن دارم . حدود ۱۲۰ کیلو ام . آیا این رژیم رو من هم تاثیر میذاره ؟؟؟
  لطفا جواب بدید 🙏🌹

 14. ۱وقتی این روش رو انجام دادم بعد که تموم کردم دوباره ادامه بدم
  ۲واقعا آدم وزن کم می کنه من۶۸اگه توی ۴هفته این رو ادامه بدم چند کیلو کم می کنم

 15. سلام . ببخشید من دختر نوجوانی هستم باقد ۱۶۵ و ۴۵ کیلو وزن ولی میخوام رژیم بگیرم و به وزن ۴۰ کیلو برسم . من در واقع کمبود وزن زیادی هم دارم ولی میخوام کم کنم. به نظرتون رژیم بگیرم؟؟

 16. با سلام. واقعا اط برنامه رژیمتون ممنون من ۴۹ کیلو بودم و و بخاطر اینکه قدم یکم کوچیکه خیلی چاق به نظر میومدم این رژیم رو که گرفتم شدم ۴۱ توی یکماه ولی سختی خیلی برام داشت خیلی حتی دوبار بیمارستان هم بستری شدم . چون این نوع رژیم برای یک هفته هست. ولی من یکماه ادامه دادم

 17. خوب بود.دستتون درد نکنه.من تقریبا سه کیلو و نیم کم کردم.البته من فقط میخواستم برای شروع کاهش وزنم از این رژیم استفاده کنم.از این به بعد ورزش میکنم و کم غذا میخورم.البته من یه مقدار نظمشو به هم ریختم اما همونو اجرا کردم و یه جاهایی یه تغییر دادم مثلا سه روز اول فقط میوه و سبزیجات و حبوبات خوردم با دوتا دونه خرمای بدون شیره برای صبحانه که بتونم درسم رو هم بخونم.روز چهارم فقط دو تا موز کوچیک و دو لیوان شیر.اصلا از نمک و قند وشکر و چربی تو این یه هفته استفاده نکردم و اینکه من کلا مقدار کمی استفاده کردم یعنی مثلا کم میوه سبزی حبوبات و برنج خوردم.گوشت قرمز اصلا نخوردم.این رژیم برای مدت یه هفته فقط خوبه.دستتون درد نکنه.

 18. امیدوارم الانکه اینو مینویسم به بنده فحش نثار نشه بنده یکی از مدلینگای فیت هستم و همه دنبال راز اندامم هستن😂😂😂😂ولی بنده هرچی بخورم اثر نمیکنه به بدنم انگار معدمو تو صو تم جاساز کردن فقط صورتم تپل میشه و اومدم ببینم چطور صورتمو استخونی کنم ک این لینکو باز کردم ممنون

 19. من رژیم گرفتم بالاخره بعد از این همه رژیم این جواب داد . رژیمش خیلی اصولیه خیلی راضیم ازش .رژیمم این بود

 20. اونهایی که میگن چرا وزن کم نکردیم احتمالا مشکل دارن من ۹۰ کیلو هستم الان روز سومم هستش که اصن توی روز گرسنم نمیشه و عادت کردم بجای اون چیزیای مزخرف که همش چیز شیرین میخوردم فقط خیار یا هویج بخورم اما هرچقدر هم رژیم بگیرین تا خودتون نخواید نمیشه منم جمعه این رژیم رو دیدم فعلا ۸۹ کیلو شدم و اینکه البته پریود هم هستم که وزنم را بیشتر نشان میده ولی عالیه حتما استفاده کنید به حرفای بیخوده یه مشت بی ادب هم توجه نکنید 😊🙂💛

 21. من این رژیمو که لینکشو میذارم گرفتم واقعا عالی جواب داد خیلی اصولی بود بالاخره نتیجه گرفتم

 22. مطلب جامعی بود. دستمریزاد… به نظر من قسمت سخت لاغر شدن، لاغر موندنه. این سایت خوب توضیح داده که چطور وزن‌مون رو حفظ کنیم اگر دوست دارید بخونید

  1. ایا کسی از این رژیم نتیجه مثبت گرفته اگر گرفتید لطفا بگید من مدت زیادیه که رژیم میگیرم ولی تاغیری نیامده

 23. سلام من دختر نوجوانی هستم ۱۲ سالمه ۶۵ کیلو وزن دارم قدم ۱۶۴میخوام بشم ۵۰ کیلو به نظرتون این روش رژیم جواب میده
  بنظرتون تا دو هفته دیگه چقد وزن کم میکنم؟
  آخه دو هفته دیگه عروسی عمه کوچیکمه
  لطفا . لطفا . جواب بدین 🙏🙏🙏
  دارم از اضافه وزنم خسته میشم

 24. سلام من غذا زیاد نمی‌خورم استرس ونگرانی خیلی تو زندگی دارم اضافه وزن پیدا کردم باید چکار کنم

 25. سلام دوستان
  منظور از اينكه روز چندم سبزي بود حالا يعني بايد كل روز و سبزي خورون باشيم🙄🙄اينجوري كه نميشه برر😭

 26. دوستان من ۱۳ سالمه ۴۵ کیلو ام و قدمم تقریبا ۱۵۶ ایناس وزن من خوبه یا کم کنم من ناراحت نمیشم جوابتونو خیلی صادق بگین

 27. واقعا عالی بود ، ممنونم عزتون من تو یک هفته ۳ کیلو وزن کم کردم فکر نمیکردم تاثیر داشته باشه، اما واقعا داشت
  اولش سخت بود حتی گاهی یکمی حالم بد میشد یعنی شب سوم اما بعدش عادت کردم و قطعا باز هم میگیرم فوق العادست

 28. سلام دوستان عزیزم هرکسی که میخاد وزن کم کنه تویه ماه از ۴تا هفت کیلو کم کنه بیاد پیوی من من هروز براش رژیم میفرستم تا بتونه طبق اون رژیم هیکلشو به اون شکلی که دوست داره دربیاره برای دونستن بقیه شرایط به پیوی مراجعه کنید

 29. ببینید هر کسی نمیتونه این زژیمو بگیره من خودم یکم تو پرم ولی همیشه ب مدت ۳۰ ساعت ورزش میکنم و بیشتر میرقصم یعنی ۱۰ دقیقه‌شو اختصاص میدم ب ورزش ۲۰ دقیقه دیگ‌شو میرقصم… رقص خیلی تاثیر داره پیشنهاد میکنم در کنار رژیم غذاییتون حتما حتما برقصین البته ب مدت ۳۰ ساعت چون ورزش یا رقص کمتر از ۳۰ ساعت اصلا تاثیری نداره و ب نظر من اونایی ک گفتن وزنمون ۴۰ کیلو ایناست رژیم بگیریم یا نه؟!! اصلا رژیم نگیرن چون وزن ایده آل یه فرد البته از نظر شخصی من بین ۴۰تا۵۰ کیلوعه
  مرسی ک مطالعه کردین(:

 30. سلام ببخشید الان من۶۱.۷۰۰ هستم میتونم تا ۲۸ تیر ۵۰ کیلو شم چجوری لطفا بهم میگین چیا بخورم

 31. ببخشید این رژیم برای چند ساله ها پیشنهاد میشه تا چند سال میتونن استفاده کنن لطفا زود بگید

 32. سلام من یک دختر ۱۳ساله هستم
  قدم ۱۵۳ووزنم ۴۲
  میخواستم ۷کیلو وزن کم کنم
  باید چیکار کنم
  اگه میشه راهنماییم کنید
  آخه شکم آوردم اصلا دوست ندارم خیلی اذیت میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

بستن